Wystawy w Ars-Medica

Szanowni Państwo,

ArsMedica to zespół wspaniałych ludzi, którzy poza specjalistyczną wiedzą medyczną oraz bogatym doświadczeniem życiowym w wolnym czasie realizują swoje pasje.

Prezentujemy je Państwu w formie wystaw zdjęć w cyklu „Pasje naszych lekarzy”.

Mamy nadzieję, że dzięki wystawie czas spędzony w naszej przychodni będzie dla Państwa milszym doświadczeniem.

Zapraszamy bardzo serdecznie do osobistych odwiedzin pomieszczeń przy ulicy Warszawskiej 17 w Krakowie.

 

Zespół ArsMedicaMADAGASKAR 2017 

„LEMURY – RĘCE DO GÓRY”

 

Wyprawa na jedną z czterech największych wysp na świecie.

Madagaskar jest jednym z najbiedniejszych krajów świata, jednak bardzo bogaty w przyrodę endemiczną. Na Madagaskarze występują dwie strefy roślinne: w centrum i na południu sawanny zaś na północy lasy równikowe. Niestety przyroda niknie w oczach w wyniku ciągłego wycinania, wypalania lasów przez człowieka, giną również żyjące w tej przyrodzie zwierzęta, mi.in LEMURY.

Doktor Lucyna Podsiedlik – podróżniczka i fotografka z zamiłowania, w tym roku odwiedziła Madagaskar i odkryła przed nami przepiękny krajobraz,   i żyjące na wyspie LEMURY. Niestety ze smutkiem przyznała, że wraz z wycinką i wypalaniem lasów gwałtownie zmniejsza się populacja tych jakże pięknych zwierzątek.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do wysłuchania krótkiego wywiadu z dr Podsiedlik oraz do naszej Przychodni na ul. Warszawską 17 by zobaczyć fotografie z podróży. Wystawę można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00.

 

 Dwa krańce Ameryki Południowej

Fotografie dr Lucyny Podsiedlik

Jak każdy człowiek ciekawy drugiego człowieka, tak i nasza okulistka dr Lucyny Podsiedlik, lubi oglądać świat. Ponieważ pasję podróżnika łączy z talentem fotograficznej dokumentacji, powstają w ten sposób obrazy dzięki którym możemy się przenieść w dotąd nieznane nam zakątki Ameryki Południowej.

Pomiędzy 1 lutego a 30 kwietnia 2017 roku, codziennie w godzinach 8:0019:00 zapraszamy serdecznie do oglądnięcia na żywo wystawy. Tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą nas odwiedzić zapraszamy do oglądania elektronicznej wersji wystawy.


Kraków w obiektywie dr Jana Peszko

Pomiędzy 1 września a 30 grudnia 2016 roku w naszej przychodni przy ulicy Warszawskiej 17 w Krakowie można zobaczyć wybrane zdjęcia autorstwa Pana doktora Jana Peszko.

Codziennie w godzinach 8:0019:00 serdecznie zapraszamy aby zobaczyć wystawę na żywo. Tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą nas odwiedzić zapraszamy do oglądania elektronicznej wersji wystawy, dostępnej pod adresem: http://www.peszko.pl/wystawa/