Patronat Medyczny

W oparciu o podpisane umowy partnerskie miło nam zaproponować Państwu jako osobom związanym z Naszymi Partnerami  na usługi medyczne na przedstawionych poniżej uprzywilejowanych warunkach. Propozycja jest formą naszych działań na rzecz Uspołecznienia Profilaktyki Medycznej.
Działa nieprzerwanie od 1992 roku, świadcząc usługi ściśle medyczne (porady lekarskie, zabiegi, rehabilitacja, diagnostyka, badania laboratoryjne). Jest jedną z pierwszych prywatnych przychodni w Krakowie. Ars-Medica zarejestrowana jest w rejestrze podmiotów medycznych prowadzonych przez Wojewodę Małopolskiego, Sanepidzie, ma podpisane umowy współpracy z NFZ, w jej skład wchodzi 30 poradni i gabinetów, w ramach których świadczy usługi medyczne, realizowane poprzez:

1. Umowę z

2. W oparciu umowy współpracy z prywatnymi ubezpieczycielami, podmiotami gospodarczymi (tzw. medycyna pracy)

3. Usługi komercyjne

 

Mogą Państwo skorzystać z całej komercyjnej oferty usług świadczonych przez Ars-Medica. Poszczególne poradnie i lekarze w nich pracujący są pokazani na naszej stronie www.

Specjalna oferta dla Państwa to rabaty do 20% (w zależności od rodzaju usługi) oraz preferencje przy doborze terminu wizyty.

–> Wystarczy się z nami skontaktować <—

Nasi pracownicy już zadbają o Państwa potrzeby. Zapraszamy do skorzystania z tej drogi dostępu do porad medycznych.

 

Podmioty objęte Patronatem Medycznym: