O nas

Firma Ars-Medica

Specjalistyczno-zabiegowa przychodnia w Krakowie

„Zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest dla nas ważne” to motto naszej prywatnej przychodni znajdującej się w ścisłym centrum Krakowa. Działamy w oparciu o ustawę o Zakładach Opieki Zdrowotnej i rejestr prowadzony przez Wojewodę Małopolskiego. Ars-Medica została założona w grudniu 1992 r. przez grupę lekarzy specjalistów. Na początku świadczyliśmy usługi z zakresu medycyny plastycznej w ramach Chirurgii Jednego Dnia. W 2008 r. nastąpiło rozszerzenie działania przychodni i obecnie prowadzimy w Krakowie 25 różnych poradni specjalistycznych.

Najlepsi lekarze specjaliści z Krakowa

Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy chirurga ogólnego lub plastycznego, a także endokrynologa, neurologa, kardiologa, czy też ginekologa, Ars-Medica to przychodnia w Krakowie, do której warto się udać. Zajmujemy się również medycyną pracy i prowadzimy badania wstępne do pracy oraz okresowe pracowników. Pełen zakres specjalizacji Pacjenci mogą znaleźć tutaj. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

->CZYTAJ WIECEJ<-


Samopomoc Zdrowia

„Samopomoc zdrowia” to praktyczna troska o stan zdrowia własnego i swoich bliskich. Sądzimy, że cyfrowe narzędzia i technologie mogą doskonale wspierać kompetencje samopomocy zdrowia. A ustrój ochrony zdrowia powinien ułatwiać powszechne i sprawiedliwe ich wykorzystanie.

Taka jest misja społecznej współpracy grupy ekonomistów, historyków i lekarzy przedstawiających od 2017 roku swoje rekomendacje zmian w systemie ochrony zdrowia jako Grupa Inicjatywna Krakowskiej Strategii Profilaktyki Medycznej.

->CZYTAJ WIECEJ<-


Zespół Ars-Medica:

 Lekarze / Pracownicy Obsługi / Wspieraja nas