lek. med. Marek Ciesiński

Chirurg Ogólny. Chirurg Plastyk.

Absolwent Akademii  Medycznej w Krakowie. Dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku. Po uzyskaniu specjalizacji I stopnia z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie Chirurgii Plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowo – Twarzowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego.
Specjalizacja pod kierunkiem prof. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju.
Doktor brał udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Gottfried Lemperle, Frode Amland, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Jhon McCarthy.
Doświadczenie doktor zdobywał w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych. Również może się poszczycić zatrudnieniem w charakterze lekarza specjalisty w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

Przynależność do towarzystw naukowych:

  •    Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  •    Członek Towarzystwa Leczenia Oparzeń
  •    Członek Towarzystwa Mikrochirurgii

aaa