dr n. med. Ewa Syguła

Dr. Ewa Syguła

DERMATOLOG, WENEROLOG

Pani Doktor Ewa Syguła jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej (akt. Śląski Uniwersytet Medyczny). Od 2001 roku rozpoczęła pracę zawodową do dnia w Samodzielnym Klinicznym Szpitalu Medycznym im. A. Mielęckiego w Katowicach, z którym związana jest zawodowo do dnia dzisiejszego. W ramach studiów doktoranckich SUM w 2006 roku otrzymała tytuł doktora nauk medycznych w temacie terapii łuszczycy zwykłej, a w 2009 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii.

Pani Doktor Ewa Syguła specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry zarówno dorosłych, jak i dzieci stale doskonaląc swoje umiejętności na kongresach, szkoleniach oraz kursach z zakresu dermatologii.

W codziennej pracy zajmuje się wszelkimi schorzeniami dotyczącymi skóry, włosów oraz paznokci. W swej praktyce od wielu lat zajmuje się także dermatoskopią, elektrokoagulacją, a także kriochirurgicznym usuwaniem zmian skórnych. Dodatkowo od wielu lat wykonuje badania kapilaroskopowe (kapilaroskopia w zakresie diagnostyki zespołu Raynaud’a).
Od kilku lat prowadzi własną praktykę specjalistyczną, w ramach której związana jest również z prowadzeniem badań klinicznych, w szczególności w zakresie łuszczycy zwykłej oraz atopowego zapalenia skóry zarówno dzieci i dorosłych.

Prywatnie związana z Krakowem, gdzie mieszka z Rodziną.


LECZONE CHOROBY;

– Trądzik różowaty
– Łuszczyca
– Atopowe zapalenie skóry
– Choroby alergiczne
– Wypadanie włosów
– Trądzik zwykły
– Wyprysk (egzema)

A także inne choroby dermatologiczne oraz wenerologiczne.