lek. med. Barbara Hajec – Matusiak

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Pani doktor jest specjalistą Io chorób wewnętrznych, a także w dziedzinie medycyny pracy.

Doświadczenie zawodowe Pani doktor zdobywała pracując początkowo w przemysłowej służbie zdrowia w największych zakładach pracy w Krakowie. Następnie jako asystent w „I Katedrze Chorób Wewnętrznych i Medycyny Wsi Szpitala im. J. Dietla w Krakowie” pod kierunkiem prof. Henryka Gaertnera.

Od 1994 roku kontynuowała pracę zawodową w lecznictwie otwartym. Równocześnie od 2002 roku Pani doktor w „Lekarskiej Spółdzielni Pracy w Krakowie” działała jako lekarz orzecznik w dziedzinie medycyny pracy.

Obecnie Pani doktor jest lekarzem rodzinnym w podstawowej opiece zdrowotnej w Krakowie oraz pracuje jako lekarz chorób wewnętrznych i medycyny pracy w Ars – Medica.

Swoje kwalifikacje systematycznie podnosi przede wszystkim poprzez udział w posiedzeniach „Towarzystwa Medycyny Pracy”, „Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc” oraz konferencjach medycznych odbywających się na terenie Polski dotyczących tematyki chorób wewnętrznych oraz medycyny pracy, ale także innych dziedzin jak pulmonologia, w której zakresie ukończyła staże do specjalizacji IIo.

Głosami Pacjentów została wyróżniona w IX plebiscycie „Lekarz i Przychodnia Roku 2012 w Małopolsce.


Specjalizacje:

– internista II stopnia
– uprawnienia do badań profilaktycznych


Porady ARS Medici:
Usługi
Konsultacje w zakresie Medycyny Pracy w cenie 120 zł
Zobacz więcej