Jacek Marszałek – V-ce Prezes, Dyrektor

Urodziłem się w Krakowie, tak jak moi rodzice, dziadkowie itd. Tutaj też pobierałem nauki kończąc na Akademii Górniczo-Hutniczej z tytułem magistra inżyniera.

Jak wielu absolwentów AGH z moich roczników (1961), po krótkiej pracy na uczelni, zająłem się przedsiębiorczością prowadząc działalność gospodarczą i udzielając się na innych polach biznesowych, sportowych i społecznych. Oprócz prowadzenia prywatnej działalności gospodarczej staram się pomagać krakowskiemu środowisku sportowemu będąc w Zarządzie Klubu Sportowego „Wanda” oraz uczestnicząc aktywnie w działaniach małopolskiego TKKF-u.

W sferze społecznej zaangażowałem się w działalność Stowarzyszenia pod nazwą Klub Krakowski, które to działa na rzecz miasta Krakowa oraz ich mieszkańców a szczególnie młodzieży. KK wspomaga ambitnych młodych ludzi  w ich edukacji i rozwoju.

Prywatnie lubię spędzać czas na sportowo grając w gronie kolegów i przyjaciół w tenisa, siatkówkę i koszykówkę. Cieszę się też jak znajdę trochę czasu na kino, teatr, książkę czy wyjazdy turystyczne.