Aktualności

LM akt. 10:00 13.09.2021

Testy antygenowe covid-19
Przypominamy że w naszej przychodni można wykonywać testy antygenowe które są wymagane podczas wjazdu np. do Niemiec. Wynik wykonanego testu można uzyskać w wersjii angielskiej a koszt takiej procedury wynosi 120 PLN.
Zapraszamy do punktu probrań czynnego od poniedziałku do piątku czynnego od godziny 8:00:
☎12 423 38 34 📱509 447 999

LM akt. 10:00 10.06.2021

Nowy Lekarz w Ars-Medica

Szanowni Pańslek. med. Sylwia Garatwo jesteście w dobry rękach 🙂
W zakresie medycyny estetycznej o Państwa bezpieczeństwo, najwyższą jakość produktów, komfort w trakcie zabiegu oraz wspaniałe efekty pozabiegowe dbają doświadczeni specjaliści w tej dziedzinie lek. med. Sylwia Gara jest  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe  Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w 2015r. oraz specjalizację w dziedzinie lekarskiej radioterapia.
Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do Pani doktor:
☎12 423 38 34 📱509 447 999

LM akt. 10:00 23.03.2021

Nawiązanie współpracy z Głos Seniora

Szanowni Państwo od 23.03.2021 w naszej Specjalistyczno-Zabiegowej Przychodni Medycznej Ars-Medica w Krakowie możecie korzystać z 10% zniżki na wszystkie usługi. Podczas rejestracji prosimy o powołanie się na posiadaną „Ogólnopolską Kartę Seniora„.

Więcej informacji znajdziecie na stronach – https://glosseniora.pl/ogolnopolska-karta-seniora-2/

Serdecznie zapraszając środowisko seniorów,

Zespół Ars-Medica


LM akt. 8:00 01.02.2021

Nowy Lekarz w Ars-Medica

 

Ewa Syguła


LM akt. 8:00 01.12.2020

Zmiana cennika usług

Szanowni Państwo od przyszłego roku będzie obowiązywał zmieniony cennik.


LM akt. 8:00 15.05.2020

Samopomoc zdrowia


LM akt. 8:00 16.03.2020

Szanowni Państwo,

W obliczu wyzwań przed którymi aktualnie stoi branża medyczna proponujemy badania okresowe pracowników w formie konsultacji Telemedycznych.
Firmy i osoby zainteresowane tą bezpieczną formą wykonywania badań okresowych Medycyny Pracy prosimy o kontakt pod numerem 12 423 38 34.
Wiążąca decyzja o formie wizyta uzależniona jest od stanowiska lekarza.
Zarząd Przychodni Ars-Medica

 


LM akt. 8:00 20.02.2020

Zasady postępowania epidemiologicznego i medycznego w związku z ryzykiem zawleczenia na obszar Polski nowego koronawirusa (SARS-CoV-2). Aktualizacja na dzień 14 lutego 2020 r.

I. Kryteria kwalifikacji do dalszego postępowania: (1) osób potencjalnie narażonych w związku z powrotem z obszarów utrzymującej się transmisji wirusa LUB (2) osób ze styczności z zakażonym

Postępowaniu podlega osoba, która spełnia kryteria kliniczne ORAZ kryteria epidemiologiczne:

Kryteria kliniczne

Każda osoba u której wystąpił co najmniej jeden z wymienionych objawów ostrej infekcji układu oddechowego:

– gorączka

– kaszel

– duszność

Kryteria epidemiologiczne

Każda osoba, która  w okresie 14 dni przed wystąpieniem objawów spełniała
co najmniej jedno z następujących kryteriów:

– podróżowała/przebywała w regionie, w którym podejrzewa się  utrzymującą się transmisję SARS-CoV-2[1]

– miała bliski kontakt[2] z osobą, u której stwierdzono zakażenie SARS-CoV-2 (kontakt z przypadkiem potwierdzonym[3] lub przypadkiem prawdopodobnym[4])

– pracowała lub przebywała jako odwiedzający[5] w jednostce opieki zdrowotnej,
w której leczono pacjentów zakażonych SARS-CoV-2

II.  Algorytm kwalifikacji osób do postępowania epidemiologicznego oraz medycznego (nie obejmuje ustawowej kwarantanny stosowanej na podstawie art. 35 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi):

III. Ogólne zasady postępowania medycznego w przypadku podejrzenia zakażenia nowym koronawirusem (SARS-CoV-2):

  1. Pacjent manifestujący objawy powinien być hospitalizowany w oddziale zakaźnym (obserwacyjno-zakaźnym) z zapewnieniem warunków izolacji oddechowej i ścisłego reżimu sanitarnego.
  2. Każdą informację o stwierdzonym przypadku, podejrzanym o zakażenie
    2019-nCoV należy w trybie natychmiastowym zgłosić do właściwego, ze względu na miejsce podejrzenia, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego lub innego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
  1. Personel medyczny mający bezpośrednią styczność z osobą podejrzaną, w tym lekarze konsultujący, powinni być zabezpieczeni w środki ochrony indywidualnej jednorazowego użycia.

 

Główny Inspektor Sanitarny

*Aktualizacja przygotowana na podstawie danych ECDC

[1] Informacje o krajach/regionach z utrzymującą się transmisją SARS-CoV-2 są dostępne pod linkiem: https://www.ecdc.europa.eu/en/areas-presumed-ongoing-community-transmission-2019-ncov

[2] Bliski kontakt jest definiowany jako narażenie personelu w jednostkach opieki zdrowotnej w związku z opieką nad chorymi  z SARS-CoV-2, zamieszkiwanie z pacjentem COVID19, praca w bliskiej odległości, przebywanie w tej samej klasie szkolnej z pacjentem COVID19, podróżowanie wspólnie z pacjentem COVID19 dowolnym środkiem transportu

[3] Przypadek potwierdzony (kryteria laboratoryjne):

wykrycie kwasu nukleinowego SARS-CoV-2 z materiału klinicznego  potwierdzone badaniem molekularnym ukierunkowanym na inny obszar genomu wirusa.

[4] Przypadek prawdopodobny (kryteria laboratoryjne) co najmniej jedno z następujących kryteriów:

– dodatni wynik testu w kierunku obecności koronawirusów (pan-coronavirus test),

– niejednoznaczny wynik badania wykrywającego kwas nukleinowy SARS-CoV-2.

[5] na obecnym etapie dotyczy to przede wszystkim zagranicznych jednostek opieki zdrowotnej w których hospitalizowano osoby z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.


 LM akt. 12:11 30.12.2019

Szanowni Państwo od 2020 roku będziecie mogli rejestrować się On-Line do jeszcze większej ilości specjalistów Ars-Medica

 


LM akt. 12:34 13.06.2019

WoW! Nasza Specjalistyczno-Zabiegowa Przychodnia Medyczna z wspaniałym wynikiem znalazła się na podium przeganiając firmy których budżety marketingowe są kilkaset % większe!!!

–> Czytaj więcej na stronie Forbes <–

Serdecznie dziękujemy firmie Grant Thorton za ujęcie naszej przychodni w tym zestawieniu i zapraszamy do zapoznania się z badaniami które opracowali

–> Czytaj więcej na stronie GrantThornton<–

Gratulacje dla całego zespołu,

Zarząd Ars-Medica


LM akt. 10:14 30.05.2019

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować że po 5 latach, z dniem 1  czerwca 2019 roku zmieniliśmy nasz cennik na usługi w ramach Poradni Medycyny Pracy. Obecny cennik nieznacznie różni się od poprzedniego. Dlatego mamy nadzieję, że pozostaniecie Państwo z nami w dalszej współpracy. Jesteśmy również przekonani, że nowe firmy, po porównaniu naszej oferty z konkurencją uznają że jesteśmy najlepsi i dołączą do ponad 600 podmiotów gospodarczych, których aktualnie obsługujemy.

Zapraszamy do współpracy,

Zarząd Ars-Medica


LM akt. 11:07 20.05.2019

ZWYCIĘSTWO !!! 1 Miejsce w 1 Lidze TFFK’u

 


LM akt. 12:30 12.02.2019

Dr. Dominik K. Boliglowa – jest nam niezmiernie miło polecić Państwa uwadze artykuł naszego bardzo dobrego chirurga plastycznego i estetycznego i przy tym
wrażliwego człowieka.

Czy plastyka narządów płciowych to wyłącznie zabieg estetyczny? Czy zabieg ma wpływ na płodność? Kim są pacjenci? Do jakich sposobów mężczyźni się uciekają, żeby powiększyć swoją „męskość”?

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

➡️ Czytaj artykuł

dr n. med. DOMINIK BOLIGŁOWA
poniedziałki 14:00 – 18:00
_________________________________________
➡️ Rejestracja pod numerem tel. +48 12 423 38 34
lub przez strony www – https://ars-medica.pl/


LM akt. 8:53 5.06.2018

Konferencja
Przedmiotem konferencji będą propozycje zmian w systemie ochrony zdrowia, przygotowane przez Grupę Inicjatywną Krakowskiej Strategii Profilaktyki Medycznej, których istotą jest zintegrowanie systemu profilaktyki medycznej, jako wsparcia dla domowej kompetencji samopomocy zdrowia, dzięki sprawiedliwemu wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

W programie:

– dr Leopold Zgoda – filozof

– Waldemar Zych – sekretarz Stowarzyszenia 10 Czerwca

– dr Tadeusz Filar – Uniwersytet Ekonomiczy w Krakowie

– dr Paweł Drobny – Uniwersytet Ekonomiczy w Krakowie

– Andrzej Madej – Specjalistyczno – Zabiegowa Przychodnia Medyczna Ars-Medica

Dyskusja:

– Lech Jeziorny – Prowadzenie

– dr Elżbieta Hibner – wiceminister zdrowia w trakcie wprowadzania reformy systemu w latach 1997 – 2000

– Jacek Kukurba – pierwszy Dyrektor Małopolskiej Kasy Chorych

– Andrzej Madej – przewodniczący HI KSPM

– Krzysztof Wantoła – członek GI KSPM

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie


LM akt. 8:00 21.02.2018

Specjalistyczno-Zabiegowa Przychodnia Medyczna Ars-Medica w Krakowie. Potrzebny kolejny lekarz Endokrynolog do poradni NFZ. Poradnia czynna jest od 8-19, godziny przyjmowania pacjentów do ustalenia z lekarzem. Wynagrodzenie 3-4 tyś brutto. Oczekiwany miesięczny wymiar czasu pracy 40 godzin. Możliwość przyjmowania pacjentów komercyjnych. Oferta ważna od zaraz. Kontakt do Dyrektora placówki 601201313

 


LM akt. 23:00 26.02.2018

Zintegrowany system profilaktyki medycznej

Prezentacja ukazuje potrzebę przeprowadzenia dwóch pilotaży nowych usług medycznych: otwartej medycyny szkolnej i otwartej medycyny pracy, koniecznych dla upowszechniania kompetencji telemedyczne.

Powszechność kompetencji użytkowania nowoczesnych technologii medycznych, jest podstawowym warunkiem korzystnych zmian ustroju ochrony zdrowia. Zmian respektujących samopomoc zdrowia, jako główną zasadę odpowiedzialności za dobrostan zdrowia. Zgodnie z rekomendacjami Krakowskiej Strategii Profilaktyki Medycznej. https://ars-medica.pl/samopomoczdrowi…

Nowe usługi, dostarczające kompetencje telemedyczne poprzez szkoły oraz poprzez zakłady pracy, łączą aktualne zakresy usług medycyny szkolnej i medycyny pracy oraz szkoleń bezpieczeństwa zdrowotnego. Są zatem modernizacją ustroju profilaktyki medycznej w kierunku jego uspołecznienia.

Pilotażowe potwierdzenie skuteczności nowych uregulowań rynku usług medycznych w zainteresowanych powiatach (otwarta medycyna szkolna) i zakładach pracy (otwarta medycyna pracy), stworzy mechanizm wsparcia dla praktyki domowej edukacji medycznej oraz dla uczestnictwa w ogólnopolskich okresowych przeglądach zdrowia.

 


 LM akt. 15:00 2.01.2018

„Dr n. med. Jan Peszko – lekarz z duszą i pasją”

Jesteśmy dumni, że tacy lekarze od lat konsultują pacjentów w naszej przychodni!

Miłego czytania 


KC akt. 15:00 27.11.2017

Jesteśmy dumni !! 

 
?♀ W zeszłą sobotę w hali sportowej TOSiR – Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnowie odbył się Finał Wojewódzki Małopolskiej Ligi TKKF w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Tarnów, 25 listopada 2017.
 
W finale udział wzięło 6 zespołów wyłonionych drogą eliminacji ze strefy Krakowa, Olkusza, Nowego Sącza i Tarnowa.
Strefę Kraków reprezentowała m.in. drużyna Ars – Medica.
 
Finał rozegrano w dwóch grupach systemem każdy z każdym.
O I miejsce walczyli mistrzowie grup, zaś o III miejsce wicemistrzowie.
 
Organizatorem rozgrywek był Zarząd Wojewódzki Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia…w Krakowie oraz Tarnowskie TKKF.
 
W meczu finałowym o I miejsce ARS – MEDICA Kraków ?pokonał SILVER TOWN Olkusz ? wynikiem 2 : 1 (25:23), (24:26), (15:13).
W meczu o III miejsce GPF Tarnów ? pokonał TRYBUS Szymbark wynikiem 2 : 1 (25:16), (18:25), (16:14) .
 
 Zwycięski zespół ARS – MEDICA Kraków wystąpił w składzie:
Jacek Marszałek – kapitan, Dariusz Florek, Maciej Klęczar, Łukasz Malecki, Darek Mika, Grzegorz Silczuk, Michał Skrzypiński i Sebastian Słomian.
 
 Jesteśmy dumni, gdyż oprócz wywalczonego zwycięstwa dwóch zawodników naszej drużyny zostało wyróżnionych. 
Sebastian SŁOMIAN został uznany najbardziej wszechstronnym MVP, natomiast
Michał SKRZYPIŃSKi najlepszym atakującym.
 
Wszystkim Serdecznie Gratulujemy !!! ?


LM :53 22.9.2017

Bieg Trzech Kopców imieniem jego pomysłodawcy śp. Wiesława Maczka.

 

Miesiąc temu pożegnaliśmy wspaniałego pracownika Urzędu Miasta Kraków, Pan Wiesław Maczek. Pan Wiesław zasłużył się pięknie nie tylko dla ilości i jakości biegów w Krakowie, ale i dla integracji społeczności biegaczy.

Ten zawsze życzliwy pasjonat spraw dobrych, był też pomysłodawcą, genialnego w prostocie prawdy Biegu Trzech Kopców.

Dla publicznego uczczenia pamięci Pana Wiesława, na wniosek nestora Krakowskiej lekkiej atletyki Edwarda Stawiarza, wystąpiliśmy do Prezydenta Karkowa o nadanie temu biegowi imienia Wiesława Maczka.

O czym informujemy i mamy nadzieję uczczenia pamięci Niezwykłego Krakowianina.

 


LM :25 31.7.2017

Oferujemy pełną obsługę firm z zakresu BHP!
Szkolenia BHP Kraków wstępne i okresowe.

Przeprowadzamy szkolenia wymagane przez prawo i zgodnie z aktualnymi przepisami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością. Dbamy o to, aby współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a nasze działania odciążały Państwa od zbędnych formalności i dodatkowych obowiązków.

Szkolenia BHP Kraków – profesjonalnie i przepisowo.

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszelkie niezbędne informacje z zakresu BHP. Doradzimy i zaproponujemy najlepszą dla Państwa ofertę współpracy, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Kontakt: Maciej Suska tel. 508 – 755 – 569, maciej.suska@ars-medica.pl

 

 


LM :19 19.6.2017

Jesteśmy dumni!

Bardzo miło nam poinformować, że twórca Logo naszej przychodni, Pan Piotr Felszyński wygrał konkurs „Moja legitymacja”. Oznacza to,że każda legitymacja osoby niepełnosprawnej w Polsce będzie opatrzona grafiką jego autorstwa!

Panu Piotrowi bardzo serdecznie gratulujemy!!!?

Pragniemy również poinformować Państwa, iż przymierzamy się do zorganizowania wystawy prac Pana Piotra w naszej krakowskiej przychodni, na którą już serdecznie zapraszamy.

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/575425

#przychodnia#niepełnosparwni#legitymacja#logo#architekt#grafik#osobaniepełnosprawna


LM :19 2.6.2017

Popytowy model interwencji rozwojowych

Z uwagi na rosnące możliwości samodzielnego podnoszenia dobrostanu zdrowia i dobrobytu materialnego w gospodarowaniu opartym na wiedzy (wzrost znaczenia pracy dobroczynnej), proponuje się uzupełnienie wprowadzonej przez Strategię Odpowiedzialnego Rozwoju (SOR, 14 luty 2017) metodyki finansowania ekosystemów innowacji rozwojowych skoncentrowanej na rynkowych perspektywach innowacji (podażowy model interwencji), o metodykę skoncentrowaną na powszechności wykorzystania innowacji (popytowy model interwencji).

Uniwersytet Ekonomicznym w Krakowie, we współpracy z partnerami gospodarczymi i uczelnianymi, przygotowuje pilotażowy program mający zbadać użyteczność modelu popytowego dla wsparcia rozwoju innowacji telemedycznych,

Modernizacja systemu ochrony zdrowia

1.Nowoczesne technologie pozwalają na bezprecedensową w historii samodzielność w trosce o dobrostan zdrowia własny i osób bliskich (samopomoc zdrowia).

2.Rozwój samodzielności w profilaktyce i rehabilitacji medycznej, wymaga wprowadzania nowych narzędzi, nowych technologii oraz dostosowanych do tych potrzeb polityk i samokształcenia przez całe życie, w celu ich optymalnego wykorzystywania.

3.Polityki rządu w zakresie telemedycyny – szczególnie predysponowanej do realizacji opisanych powyżej zadań – powinny finansować bądź współfinansować rozwój takich badań, urządzeń i metod, które upowszechniają kompetencje medyczne, a w efekcie m.in. wspomnianą samodzielność.

4.Upowszechnienie kompetencji medycznych wymaga m.in., a może w szczególności rozwoju innowacji poprzez partnerstwa gospodarczo – uczelniano – instytutowo – samorządowe (Centra Doskonałości), wspierane finansowo zgodnie z priorytetami rządowych interwencji.

Podażowy model interwencji rozwojowych

5.Podażowy model interwencji, wprowadzony zgodnie ze schematami i rekomendacjami SOR (schemat 3, str. 66, schemat 4, str. 70) , koncentruje się na efektywności doboru i wprowadzania innowacji na rynek.

Rysunek 1.a i 1.b. Podażowy i Popytowy model interwencji rozwojowej. Źródło: opracowanie Andrzej Madej. 

Popytowy model interwencji rozwojowych

6.Popytowy model interwencji, koncentruje się na efektywności wykorzystania innowacji przez użytkowników. Obejmuje on trzy nowe instytucje baza społecznej gospodarki rynkowej: pedagogikę, obligację, inkubator:

6.1. Edukacyjne powiązania pomiędzy trzema pokoleniami (odpowiednio do rzeczywistej populacji społeczeństwa) użytkowników testujących innowacje rozwojowe w laboratorium solidarności (Laboratorium solidarności, pedagogika solidarności międzypokoleniowej).

6.2. Społeczną kontrolę i wartościowane jakości polityk społecznych poprzez nowy instrument finansowania społecznego (Prefinansowanie społeczne, obligacja posagowa).

6.3. Regulacje stałej współpracy członków Centrum Doskonałości wokół merytorycznych zagadnień wprowadzanych zmian oraz wokół organizacji spotkań w laboratoriach solidarności (Inkubator innowacji, partnerstwa zmian i spotkań).

 

Społeczna Profilaktyka Medyczna

7.Przewiduję sprawdzenie użyteczności popytowego modelu ekosystemu innowacji rozwojowych organizacją nakierowanego na PRAKTYKĘ programu Społeczna Profilaktyka Medyczna.

7.1. Celem programu będzie wprowadzenie standardów testów wydolności fizycznej młodzieży, w powiązaniu z rywalizacją w biegowych symultanicznych mistrzostwach Polski.

7.2. Informacje uzyskiwane dzięki testom wydolności fizycznej, będą podstawą wiedzy rodziców i opiekunów dla kontroli rozwoju fizycznego dzieci oraz nowych usług medycznych, wykorzystujących cyfrowe technologie.

7.3. Elementy takiego sposobu wykorzystania sportu do promocji zdrowia, są od kilku lat testowane przez  grupę organizacji społecznych oraz instytucji medycznych, przy współpracy ze Związkiem Miast Polskich, Związkiem Powiatów Polskich i Ministerstwem Sportu.

 

Proponowany Program wykorzystuje istniejące rezerwy innowacyjne oraz infrastrukturalne i dzięki synergii kilku wydarzeń, może przynieść znaczący przełom w pozyskiwaniu informacji i wykorzystaniu możliwości medycyny bazującej na wiedzy i cyfryzacji.

 

Andrzej Madej, Ars-Medica Kraków. 

2 czerwca 2017


LM :25 28.2.2017

Jest nam ogromnie miło pochwalić się nagraniem naszej Pani doktor dermatolog Magdaleną Nastałem dotyczącym zabiegów Laserem CO2. Mamy nadzieję że wiedza zawarta w tym krótkim i przystępnym materiale pomoże Państwu a tym samym zachęci do skorzystania z usług naszej firmy.


LM :05 5.2.2017

Szanowni Państwo,
Ars–Medica to zespół wspaniałych ludzi którzy poza specjalistyczną wiedzą medyczną oraz bogatym doświadczeniem życiowym w wolnym czasie realizują swoje pasje.Prezentujemy je Państwu w formie wystaw zdjęć w cyklu „Pasje naszych lekarzy”.
Mamy nadzieję że dzięki wystawie czas spędzony w naszej przychodni będzie dla Państwa milszym doświadczeniem.
Zapraszamy bardzo serdecznie do osobistych odwiedzin pomieszczeń przy ulicy Warszawskiej 17 w Krakowie.

Dwa krańce Ameryki Południowej
Fotografie dr Lucyny Podsiedlik

Jak każdy człowiek ciekawy drugiego człowieka, tak i nasza okulistka dr Lucyny Podsiedlik, lubi oglądać świat. Ponieważ pasję podróżnika łączy z talentem fotograficznej dokumentacji, powstają w ten sposób obrazy dzięki którym możemy się przenieść w dotąd nieznane nam zakątki Ameryki Południowej.

Pomiędzy  1 lutego  a  30 kwietnia  2017 roku, codziennie  w godzinach 8:00 – 19:00 zapraszamy do bezpośredniego oglądnięcia wystawy. Tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą nas odwiedzić zapraszamy do oglądania elektronicznej wersji wystawy pod adresem:

https://ars-medica.pl/wystawy


LM :05 6.12.2016

Memoriał z dnia 6 grudnia 2016, o solidarnym rozwoju wiedzy.
Porozumienie z dnia 6 grudnia 2016, o współpracy dla pilotażowego wprowadzenia pojęć i instytucji przydatnych do samokształcenia w rodzinie

Memoriał solidarnego rozwoju wiedzy 6.12.2916


LM :00 6.12.2016

Działania badawczo – rozwojowe Ars-Medici dla wykorzystania cyfrowych informacji medycznych do rozwoju kompetencji samopomocy zdrowia dzięki cyfryzacji informacji medycznej.

Porozumienie 6.12 publiczne


LM :55 18.11.2016

Miło nam poinformować iż Prezes Przychodni Ars–Medica Pan Andrzej Madej był jednym z ekspertów Urzędu Miasta Krakowa podczas międzynarodowej konferencji „W trosce o seniorów naszych miast”.

w-trosce-o-seniorow-naszych-miast

https://ars-medica.pl/miedzynarodowa-konferencja-w-trosce-o-seniorow-naszych-miast/


 LM :02, 16.09.2016

XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w konkurencjach siłowych

LM :45, 10.06.2016

Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

 

LM 12:30, 25.05.2016

Decydujący mecz w 1 lidze TKKF’u

 KC 12:30, 20.05.2016

Twoje zdrowie jest dla nas ważne

 LM :27, 29.04.2016

Łap jaja

Wszelkie materiały (w szczególności artykuły, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.